Competition Calendar:


Loading Calendar...

Format:
1st and 2nd in each group progress to the Trophy Quarter Finals. 3rd and 4th in each group progress to the Plate Quarter Finals. Matches are 20 minutes one way. Normal substitution rules apply. 3 points for a win, 1 for a draw, 0 for a loss.

 Fixtures on Thursday 05 Feb 2015
09:00
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Duke of York's Royal Military School
1st XI
0-5Kent College
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
09:00
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Borden Grammar School
1st XI
vSir Roger Manwood's School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
09:00
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Sir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
vSt Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:00
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
St Lawrence College
1stXI
0-1The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Norton Knatchbull Grammar School
1st XI
vThe Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group A
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
King's Rochester
1st XI
vSutton Valence School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
0-0Eltham College
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Dover College
1st XI
vSimon Langton Grammar School for Boys
Boys-U18A
Group D
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Kent College
1st XI
1-0Skinners' School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Sir Roger Manwood's School
1st XI
0-3Tonbridge School
1st X1
Group B
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Langley Park School for Boys
1st XI
6-0St Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Ashford School
1st XI
0-3The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Duke of York's Royal Military School
1st XI
vThe Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group A
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Borden Grammar School
1st XI
vSutton Valence School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
vSir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Dover College
1st XI
- woSt Lawrence College
1stXI
Group D
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Norton Knatchbull Grammar School
1st XI
- woSkinners' School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
King's Rochester
1st XI
vTonbridge School
1st X1
Group B
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Eltham College
1st XI
0-3Langley Park School for Boys
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Ashford School
1st XI
0-2Simon Langton Grammar School for Boys
Boys-U18A
Group D
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Kent College
1st XI
4-2The Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group A
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Sir Roger Manwood's School
1st XI
vSutton Valence School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
vSt Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Dover College
1st XI
vThe King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Duke of York's Royal Military School
1st XI
1-2Skinners' School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Borden Grammar School
1st XI
0-2Tonbridge School
1st X1
Group B
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Langley Park School for Boys
1st XI
2-0Sir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Ashford School
1st XI
0-5St Lawrence College
1stXI
Group D
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Kent College
1st XI
CancNorton Knatchbull Grammar School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
King's Rochester
1st XI
vSir Roger Manwood's School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Eltham College
1st XI
3-0St Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Simon Langton Grammar School for Boys
Boys-U18A
vThe King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Skinners' School
1st XI
0-1The Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group A
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Sutton Valence School
1st XI
0-3Tonbridge School
1st X1
Group B
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
0-1Langley Park School for Boys
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Ashford School
1st XI
CancDover College
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Duke of York's Royal Military School
1st XI
vNorton Knatchbull Grammar School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Borden Grammar School
1st XI
vKing's Rochester
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Eltham College
1st XI
2-0Sir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Simon Langton Grammar School for Boys
Boys-U18A
1-2St Lawrence College
1stXI
Group D
Frank Mason - Group Match