Competition Calendar:


Loading Calendar...

Format:
1st and 2nd in each group progress to the Trophy Quarter Finals. 3rd and 4th in each group progress to the Plate Quarter Finals. Matches are 20 minutes one way. Normal substitution rules apply. 3 points for a win, 1 for a draw, 0 for a loss.

 Fixtures on Thursday 04 Feb 2016
09:00
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
St Edmund's School, Canterbury
1st XI
0-3St Lawrence College
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:00
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Duke of York's Royal Military School
Boys-U18A
0-0The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Ashford School
1st XI
0-0Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:25
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Sutton Valence School
1st XI
2-0The Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group D
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Langley Park School for Boys
Boys-U18A
2-0St Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
09:50
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Norton Knatchbull Grammar School
1st XI
0-0The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
10:00
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Tonbridge School
1st XI
1-0Kent College
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
10:00
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Simon Langton Grammar School for Boys
1st XI
vSir Roger Manwood's School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Ashford School
1st XI
0-4St Lawrence College
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
10:15
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Duke of York's Royal Military School
Boys-U18A
vThe Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group D
Frank Mason - Group Match
10:30
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Borden Grammar School
Boys-U18A
vSir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
10:30
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Eltham College
1st XI
1-2Skinners' School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
0-2Langley Park School for Boys
Boys-U18A
Group C
Frank Mason - Group Match
10:40
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Norton Knatchbull Grammar School
1st XI
1-5Sutton Valence School
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
11:00
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Borden Grammar School
Boys-U18A
0-7Kent College
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
11:00
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Eltham College
1st XI
4-2Sir Roger Manwood's School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Ashford School
1st XI
2-1St Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:05
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
The Harvey Grammar School
Boys-U18A
0-0The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Sir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
0-3Tonbridge School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Simon Langton Grammar School for Boys
1st XI
2-0Skinners' School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Langley Park School for Boys
Boys-U18A
0-0St Lawrence College
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:30
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Duke of York's Royal Military School
Boys-U18A
vNorton Knatchbull Grammar School
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
vSt Edmund's School, Canterbury
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
11:55
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Sutton Valence School
1st XI
1-1The King's School, Canterbury
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match
12:00
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Borden Grammar School
Boys-U18A
0-4Tonbridge School
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
12:00
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Eltham College
1st XI
0-1Simon Langton Grammar School for Boys
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Ashford School
1st XI
1-8Langley Park School for Boys
Boys-U18A
Group C
Frank Mason - Group Match
12:20
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Norton Knatchbull Grammar School
1st XI
vThe Harvey Grammar School
Boys-U18A
Group D
Frank Mason - Group Match
12:30
View Competition Map: Astro 1 - Kent CollegeAstro 1 - Kent College
Sir Joseph Williamson's Mathematical School
1st XI
0-4Kent College
1st XI
Group A
Frank Mason - Group Match
12:30
View Competition Map: Astro 2 - Polo FarmAstro 2 - Polo Farm
Sir Roger Manwood's School
1st XI
0-4Skinners' School
1st XI
Group B
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 3 - St Edmund'sAstro 3 - St Edmund's
Chatham & Clarendon Grammar School Federation
1st XI
1-2St Lawrence College
1st XI
Group C
Frank Mason - Group Match
12:45
View Competition Map: Astro 4 - BirleysAstro 4 - Birleys
Duke of York's Royal Military School
Boys-U18A
1-3Sutton Valence School
1st XI
Group D
Frank Mason - Group Match